Приїзд відомого лікаря запланований на 15:00 / фото УНІАН

Лікар Євген Комаровський вирушить у Нові Санжари Полтавщини, де днями люди не пускали евакуйованих з Уханя через страх заразитися.

Як повідомляє власний кореспондент УНІАН, про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Читайте такожЗеленський відправив секретаря РНБО у Нові Санжари

Відео дня

За його словами, приїзд відомого лікаря запланований на 15:00.

«Він розповість про коронавірус, про необхідність робити щеплення від інших хвороб», – заявив Данилов.

Комаровський має закликати мешканців Нових Санжар з понеділка вести своїх дітей до школи та садочку і не боятися вірусу.

Як повідомляв УНІАН, 20 лютого у Нових Санжарах Полтавської області місцеві жителі протестували проти прибуття у медичний центр МВС, розташований в їхньому населеному пункті, евакуйованих з Китаю громадян України та іноземців.

О 19:50 колона з семи автобусів з евакуйованими в’їхала на територію санаторію. Протестувальники кидали в автобуси каміння. В одному з автобусів розбили скло. Люди, які були в автобусах, у вікна показували у відповідь зображення сердець.

Евакуйовані з міста Ухань протягом 14 днів люди перебуватимуть у санаторії в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарно-епідемічного контролю і безпеки.

Для них організовано окреме харчування, доставку якого здійснюють з урахуванням усіх норм епідеміологічної безпеки. Крім того, водопостачання та каналізація самої будівлі ізольоване.