Затверджено положення про Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю

13:02, 23 лютого 2017
Країна
64 0

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 21 лютого затвердив Положення про Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю та вніс зміни до своєї постанови від 3 січня 2013 р. № 5. 

УНІАН

Проект відповідного акта було розроблено Мінсоцполітики. Згідно з прийнятим Урядом рішенням основними завданнями Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю є сприяння виконанню Україною міжнародних зобов’язань щодо додержання в Україні прав і законних інтересів осіб з інвалідністю; моніторинг додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю та підготовка в установленому порядку пропозицій щодо забезпечення додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю; вжиття у межах своїх повноважень заходів щодо усунення порушень прав і законних інтересів осіб з інвалідністю та причин і умов, що спричинили їх виникнення; сприяння забезпеченню інформування громадськості про права осіб з інвалідністю.

Читайте такожКабмін виділив кошти для допомоги інвалідам АТО

Окрім іншого, Урядовий уповноважений бере участь з правом дорадчого голосу у засіданнях Кабінету Міністрів України під час розгляду питань, що належать до його компетенції.

Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності уповноваженого здійснює Секретаріат Кабінету Міністрів України.

Для цього збільшено штатну чисельність працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України, у тому числі апарату прем’єр-міністра України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter