Названі виробники неякісних ліків

13:15, 01 листопада 2007
Країна
9 0

Солідні і відомі фармкомпанії

Федеральна служба по нагляду у сфері охорони здоров`я і соціального розвитку (Росздравнадзор) визначила десять виробників недоброякісних лікарських засобів. Найцікавіше, що ці підприємства - зовсім не якісь там шахраї, що виготовляють в гаражі «ліки» із суміші питної соди і куховарської солі, а цілком солідні, відомі фармацевтичні компанії.

Споживачі постійно скаржаться, що багато ліків, незважаючи на чималу вартість, або зовсім не діють, або діють недостатньо ефективно. Зазвичай це пов`язують з виробництвом контрафактної продукції, яку «ліві» фірми безсоромно викидають на ринок.

 Але тепер з`ясовується, що виробництвом неякісних ліків займаються й відомі фармацевтичні компанії, які давно і абсолютно легально діють на ринку. Тільки що Росздравнадзор закінчив моніторинг якості ліків за шість місяців цього року і визначив десятку «переможців» - лідерів за об`ємом неякісній продукції. Тепер відносно ряду препаратів цих компаній проводитиметься обов`язковий попередній контроль якості. Росздравнадзор обіцяє оновлювати цю «дошку шани» щокварталу.

http:// Izvestia.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter