Епіцентр допомоги: Сучасні апарати ШВЛ для лікарень Київщини

17:37, 30 червня 2020
Країна
234 0
НК

Апарати штучної вентиляції легенів є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. На жаль, пандемія COVID-19 не відступає і наразі до апаратів ШВЛ підключено більше 90 українців.

Щоб дати лікарям можливість врятувати ще більше життів, компанія «Епіцентр К» у рамках програми системної допомоги закладам охорони здоров’я, передала 5 апаратів штучної вентиляції легенів до лікарень Київщини. «Епіцентр К» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Київщини», - зазначає генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Апарати ШВЛ буде встановлено у Кагарлицькій центральній районній лікарні (1 апарат ШВЛ), Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні (3), а також Білоцерківському пологовому будинку (1).

«Ми вдячні бізнесу, який системно допомагає медичним закладам у боротьбі з коронавірусом. Свого часу саме “Епіцентр” надав нам засоби індивідуального захисту, завдяки чому ми змогли захистити наших лікарів. Сьогодні компанія передала до лікарень Київської області обладнання, яке рятуватиме життя пацієнтів», - говорить заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Медики характеризують апарати Oricare V8600 як реанімаційне обладнання експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів і після пандемії. «Апарат Oricare V8600 компактний та мобільний, з потужним акумулятором та не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії», — розповідає заступник генерального директора компанії «Епіцентр К» Вадим Лозовий.

«На жаль, пандемія коронавірусу в Україні набирає нових обертів і з’являється все більше хворих, які потребують штучної вентиляції легенів. Наша лікарня мала лише апарати ШВЛ старого зразка і ми дуже чекали на апарати експертного класу, щоб мати змогу надавати фахову допомогу пацієнтам, які цього потребують», - додає директор Переяслав-Хмельницької районної лікарні Лариса Кузменчук та зазначає, що ці апарати ШВЛ слугуватимуть лікарям і після закінчення пандемії.

Це не вперше «Епіцентр К» допомагає лікарям Київщини. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні компанія «Епіцентр» відгукнулася на ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров’я необхідними засобами захисту й обладнанням для боротьби з COVID-19. У межах цієї співпраці в травні «Епіцентр» передав гуманітарний вантаж — 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів — в усі обласні центри країни. Зокрема, лікарні Київської області отримали від компанії 100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 2,5 тис. захисних окулярів.

«Епіцентр К» також узяв кураторство над Хмельницькою областю. Представники компанії увійшли в оперативний штаб, створений при Хмельницькій ОДА, який уже надав допомогу 72 закладам охорони здоров’я та 5 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter