У Львові 5-та міська лікарня почне приймати хворих на СОVID-19. \ фото УНІАН

У Львові з понеділка, 2 листопада, 5-та міська лікарня почне приймати хворих на СОVID-19.

Читайте такожУ лікарнях Львова збільшать кількість ліжок для хворих на СОVID-19Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як розповіла заступник міського голови Львова і керівник міського штабу протидії коронавірусу Галина Слічна, у 5-й міській лікарні на вул. Коновальця розгорнуть 80 ліжок.

«Хворих на пневмонію без підтвердженого СОVID, яких раніше приймали в цьому корпусі, переведуть у корпус на вул. Чупринки, де є 60 ліжкомісць», - зазначила вона.

За інформацією Слічної, окрім того, у 1-й міській лікарні на вул. Ужгородській розгорнуть ще 80 ліжкомісць. Також додаткових 60 ліжкомісць облаштують у 8-й міській лікарні на вул. Навроцького (частину з них — у приміщенні центру «Мікрохірургія ока»).

«Хворих на пневмонію планують приймати у приміщенні 4-ї лікарні на Свенціцького — там є 40 ліжок. Також розглядають можливість переоблаштувати деякі поліклінічні відділення для прийому хворих», - розповіла посадовець.

У міськраді додали, що наразі у лікарнях Львова є 920 ліжкомісць для хворих з коронавірусом, з них половина — заповнені.

Коронавірус у Львівській області

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram