![Палати обладнали усім необхідним / фото facebook.com/emergencyhospitall Палати обладнали усім необхідним / фото facebook.com/emergencyhospitall](https://images.unian.net/photos/2020_11/1605602308-1377.jpg?0.33710685279141384)
Плюс 50 ліжок для хворих на коронавірус. У Львівській лікарні швидкої допомоги відкрили першу чергу нової COVID-зони. Її облаштували у приміщенні на території лікарні, яке раніше орендував медичний коледж. Читайте такожМОЗ вже не розділяє лікарні на першу і другу хвилі коронавірусу - Немчінов
Про це йдеться у сюжеті ТСН. За 12 робочих днів вдалося з нуля зробити 7 палат.
Обладнали палати усім необхідним — меблями, кисневими концентраторами, переносним рентгеном та УЗД-апаратами. До кінця місяця тут буде повноцінна госпітальна база на 350 ліжок.
Відремонтувати приміщення взялися своїм коштом 7 будівельних компаній. Обладнання закуповують за гроші міста та благодійників.
"Дай Боже, щоб ці ліжка були в резерві. Але найголовніше, що вони є, бо під кінець року очікується зростання захворюваності. Ми повинні бути готові наперед", - заявив мер Львова Андрій Садовий.