В Україні зафіксовані летальні випадки від коронавірусу серед дітей \ REUTERS

В Україні в останній час зростає кількість госпіталізацій серед дітей із COVID-19.

Про це повідомив завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медуніверситету ім. Богомольця Сергій Дубров.

"Якщо при першій-другій хвилях Київська міська дитяча інфекційна лікарня практично стояла порожня, то станом на 12 жовтня її наповненість 53%", - зазначив фахівець.

Читайте такожВ Україні коронавірус продовжує набирати обертів: майже 500 смертей за добу

За його словами, майже у всіх регіонах спостерігається суттєве зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19, які потребують стаціонарного лікування й кисневої терапії. "І на превеликий жаль, уже є декілька летальних випадків серед дітей", - зазначив Дубров, передає Коронавірус_інфо.

Фахівець розповів, що у держави наразі є ресурс приблизно 50 тис. ковідних ліжок, у разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 тис.  

"Особисто мене дуже радує той факт, що Київ більше ніж 2 тижні не входить у трійку лідерів за кількістю нових випадків COVID-19. Насамперед це пов’язано з вакцинацією майже половини населення", - додав Дубров.

Нагадаємо, записатися на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

інфографіка УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини