У Києві викрито виробництво, де у жахливих умовах таджики виготовляли східні солодощі

12:06, 03 березня 2017
Новини регіонів
180 0

 У Києві викрито громадян Таджикистану, які організували на території столиці незаконне виробництво з порушенням санітарних норм та збут кондитерських виробів без дозвільних документів.

newsru.co.il

Про це повідомляється на сайті прокуратури міста Києва.

Читайте такожНа Полтавщині через гостре отруєння госпіталізовано 10 спортсменок та їхнього тренера

«Фактично в промисловому ангарі, приміщенні-складі з автомобільною гумою та побутовою хімією, в порушення всіх санітарних та епідеміологічних норм, без будь-яких дозвільних документів на початок робіт та документів, які посвідчують якість та безпеку продукції, нелегальні працівники виготовляли східні солодощі, рахат-лукум, цукерки тощо», - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, про дійсно жахливі умови виробництва свідчать опубліковані прокуратурою фото.

В подальшому виготовлена продукція та товари імпортного походження, що були отримані контрабандним шляхом – горіхи, оливкова олія, різноманітні приправи, чай, кава та інші продукти харчування – без документів та обліку реалізовувалися на ринках, в магазинах та через мережу інтернет за готівкові кошти, які не оприбутковувалися в бухгалтерському обліку.

За попередніми даними, підприємці ухилилися від сплати податків на загальну суму більш ніж 4,5 млн грн.

Слідчі дії тривають, спільно з працівниками державної санітарно-епідеміологічної служби проводиться відбір виготовленої продукції, перевіряються можливі поставки продукції в мережі супермаркетів, в дитячі заклади, тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter