Інфіковані коронавірусом мешканці Праги можуть перехворіти в спеціальному готелі / фото REUTERS

У cтолиці Чехії Празі відкрили перший готель, який прийматиме винятково хворих на COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Novinky.

Читайте такожГолова ВООЗ назвав найбільш ефективні ліки проти коронавірусуЧотиризірковий готель розташований у центрі Праги й відноситься до мережі Czech Inn Hotels. Мешкати у ньому можуть люди, які дізналися про інфікованість коронавірусом під час подорожі, а також хворих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних удома.

Аби заселитися, потрібно надати довідку про позитивний тест. Маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, розміститися у ньому неможливо. Як зазначили у компанії, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу. 

Обслуговування клієнтів у "коронавірусному" готелі здійснюється повністю безконтактно. Дистанційно можна замовити їжу на кухні, а також замовити страви чи ліки через службу доставки. 

За правилами готелю, гостям не можна перебувати за межами свого номеру - виняток становлять лише випадки, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги - під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах - близько 30%. З березня припинили роботу близько 10%. 

Коронавірус у світі й в Україні: що відомо станом на 18 жовтня

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram