Митно-прикордонний контроль на напрямку Харків-Москва можуть спростити

19:01, 28 вересня 2011
Харьків
2 0

Розрахунки Колесникова

Харків. 28 вересня. УНІАН. Віце-прем`єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис КОЛЕСНИКОВ розраховує спростити митно-прикордонний контроль також на напрямку Харків-Москва.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, про це заявив віце-прем`єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис КОЛЕСНИКОВ під час Х засідання Підкомісії з питань економічного співробітництва Російсько-української міждержавної комісії, яке відбулося сьогодні, 28 вересня 2011 року, в Одесі.

«Одним з перспективних спільних проектів може бути робота зі створення комфортніших умов для перевезення пасажирів залізничним транспортом. Для цього потрібно продовжити роботу щодо спрощення прикордонно-митного контролю на всі потяги Київ-Москва, а також на потяги, які прямують в інших напрямках. Українська сторона, окрім спрощеного контролю на всіх потягах, які прямують маршрутом Київ-Москва, пропонує запровадити аналогічний контроль на напрямку Харків-Москва», - зазначив Б.КОЛЕСНИКОВ.

Крім того, до зимової Олімпіади 2014 року і Чемпіонату світу з футболу 2018 року Мінінфраструктури також ініціює введення беззупинкового пасажирського залізничного сполучення на маршруті Москва-Курськ-Харків-Лозова-Ілловайськ-Ростов-Адлер. Отже, буде скорочений час у дорозі, а також за рахунок оптимізації прикордонно-митних процедур збільшиться пропускна спроможність.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter