Фото kiev.klichko.org

Київський міський голова Віталій Кличко вніс на розгляд Київради проект рішення про створення скверу імені загиблого в АТО українського оперного співака Василя Сліпака.

Сквер пропонується облаштувати за адресою:  Андріївський узвіз, 33/6. Відповідний проект рішення зареєстрований 27 червня, передає прес-служба мера.

«29 червня минуло 2 роки з дня загибелі в АТО відомого українського оперного співака Василя Сліпака, який,  залишивши високооплачувану роботу за кордоном, одним з перших пішов захищати незалежність і територіальну цілісність нашої держави, – відзначив Кличко. – Київ має гідно вшанувати Героя, який віддав своє життя за Україну», - сказав мер столиці.

За його словами, питання створення скверу громадські організації ініціювали протягом останнього року. Проте перешкодою є той факт, що відповідна земельна ділянка перебуває в оренді. «Оскільки земельна ділянка перебуває в оренді, а попередніми управлінськими командами були програні судові процеси щодо її повернення киянам, місто розробило правовий механізм для розв’язання цього важливого питання. Ми також сподіваємося і на громадянську позицію орендаря», - наголосив Кличко.

Так, відповідно до проекту рішення, орендарю запропонують припинити договір оренди у зв’язку із суспільною необхідністю та компенсують витрати. У разі відмови орендаря – питання буде вирішуватися в судовому порядку. Після розірвання договору оренди на земельній ділянці облаштують сквер, якому присвоять ім’я Василя Сліпака. Цю територію закріплять за «Київзеленбудом» в Подільському районі столиці.