В Україні очікується похолодання / Фото ua.depositphotos.com

Вже наступного тижня, на початку грудня, в Україні очікується похолодання. Температура подекуди знизиться майже на 5 градусів. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

"З 1 грудня, з четверга, очікується зниження температури повітря. На 2-4 градуси", - повідомила вона.

Найближчими ж днями, за її прогнозом, сильного холоду не видно. Зокрема, 26-27 листопада в Україні переважатиме волога погода з періодичними опадами.

Відео дня

"Виділити частину країни, де зовсім не буде опадів - малоймовірно. Або мокрий сніг, або дощ, або мряка, або просто густий вогкий туман", - каже вона.

Наталка Діденко також попередила про складну ситуацію для водіїв - на дорогах буде мокро, часом очікується ожеледиця.

"Температура повітря в суботу-неділю найвищою очікується на сході та півдні, +4...+9 градусів, найнижчою на заході, там 0... -3 градуси. На решті території України передбачається 0...+4 градуси", - спрогнозувала вона та додала, що практично повсюди вночі та вранці очікуються тумани.

Погода на вихідні

За даними синоптика Ігоря Кібальчича, 26 та 27 листопада в Україні очікується нестійка погода з опадами та туманами, однак буде тепло. Зокрема, температурний фон в нашій країні залишається на досить високому рівні, перевищуючи кліматичну норму на кілька градусів.

Також на вихідних очікується багато опадів у вигляді дощів, снігу та мокрого снігу.

Вас також можуть зацікавити новини: