Погода в Україні / фото pixabay.com

На вихідних в Україні очікується нестійка погода з опадами та туманами, проте буде тепло. Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог". 

Синоптик пояснив, що у найближчі дві доби погодні умови в Україні визначатиме малорухомий чорноморський циклон. Через це очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу у більшості областей.

Він зауважив, що завдяки надходженню повітряних мас із південного сходу, температурний фон в нашій країні залишається на досить високому рівні, перевищуючи кліматичну норму на кілька градусів.

Відео дня

"Температура повітря збережеться високою як для цієї пори року, особливо на Лівобережжі країни. У західній частині України опади будуть невеликими та місцями, а температурні показники близькими до норми",- розказав він.

Синоптик додав, що внаслідок високої вологості повітря та слабкого вітру в Україні місцями можливі тумани. У західних та північних областях на дорогах ожеледиця.

Погода на вихідні

За прогнозом Погода УНІАН, 26 та 27 листопада в Україні буде багато опадів у вигляді дощів, снігу та мокрого снігу.

Температурні контрасти будуть поступово згладжуватися і до кінця тижня в більшості областей температура вдень буде на рівні -1°...+4°. Лише в окремих областях на південному сході буде тепліше.

Вас також можуть зацікавити новини: