Тимошенко: державні гроші мають йти освітянам, а не «газовим» аферистам

17:09, 05 жовтня 2018
Політика
451 0
Актуально
Юлія Тимошенко переконана, що державні гроші мають йти освітянам / photo by Alexander Prokopenko

Закривши махінації влади лише на українському природному газі, Україна отримає додатково 50-70 млрд грн, які можна буде спрямувати на потреби освітян.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час зустрічі з освітянами Житомирщини.

«Закриваємо обрудки на природному газі – і нам не потрібно з бюджету витрачати 50-70 млрд грн. Ці кошти підуть на освіту та на охорону здоров’я», – пояснила вона.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що 4,5 роки тому на освіту Україна витрачала у валютному перерахунку майже вдвічі більше, ніж сьогодні.

Читайте також«Батьківщина» повсякчас підтримуватиме людей і захищатиме їхні інтереси – Юлія Тимошенко

«Сьогодні слідчий отримує 30 тис. грн на місяць, а вчитель 5-8 тис. Це свідчить про те, що ми будуємо поліцейську державу», – обурилася вона.

На переконання Юлії Тимошенко, Україні необхідно змінити пріоритети та закрити нечесні фінансові махінації, і це дасть ресурс для забезпечення найважливіших потреб галузі.

Водночас держава має піклуватися про пришвидшення розвитку економіки насамперед за рахунок стимулювання внутрішнього ринку, що дасть додаткові ресурси  для збільшення фінансування освітньої галузі.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що розроблений її командою Новий курс робить ставку саме на освіту та інтелект. Лідер «Батьківщини» переконана, що Україна стане цивілізованою і сильною державою, тільки якщо переключиться із сировинної стратегії на інноваційну.

«Лише покладаючись на власні сили та інтелект, ми станемо сильними гравцями, з якими рахуватимуться у світі», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter