этот материал доступен на русском

Кива вимагає негайної відставки глави секретаріату ВРП Пушкаря

15:17, 14 березня 2019
Політика
997 0
Глава секретаріату Вищої ради правосуддя, будучи російським військовим, намагається узурпувати ВРП - Ілля Кива / Фото прес-служби СПУ

Про це лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива заявив в ході засідання ВРП, повідомляє прес-служба Соцпартії на офіційному сайті партії.

«Ця людина є кадровим російським військовим. Сергій Пушкар закінчив Військовий Червонопрапорний інститут МО СРСР в Москві. Також багато років він працював в російській компанії "ТНК". Пушкар давав присягу на вірність російському народу, а двічі присягу не дають! Я вимагаю, щоб ця людина склала повноваження! », - сказав він.

При цьому політик підкреслив: «На сьогодні є всі підстави заявляти, що глава секретаріату Вищої ради правосуддя України Сергій Пушкар маніпулює даними і намагається узурпувати ВРП під представників влади!».

І.Кива також заявив про намір звернутися з цього питання до Служби безпеки України.

«Оскільки в умовах війни такі люди не можуть бути допущені до формування державних органів! Адже коли в таких структурах працюють російські військові, нам не треба дивуватися зраді і здачі національних інтересів! », - додав він.

Політик також підкреслив, що з санкції С.Пушкаря процес формування ВРП відбувається з порушеннями.

«До голосування не допустили делегатів з'їзду від навчальних закладів МВС, посилаючись на те, що вони нібито є воєнізованими навчальними закладами. ВРП не може встановлювати правила формування і список вузів, які допущені до голосування. Крім того, особисто я не згоден з цією аргументацією, оскільки такі вузи готують високопрофесійних і кваліфікованих юристів!», - сказав він.

На переконання І.Киви, не тільки порушуються права установ системи вищої освіти МВС, а й сам процес голосування коригується недобросовісними людьми під певних представників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter