этот материал доступен на русском

Зеленський висміяв українських посадовців за допомогою фото з Ляшком (відео)

14:43, 23 травня 2019
Політика
3736 0
Зеленський бачить у технологіях нові перспективи для України / фото УНІАН

Читайте такожЗеленський заперечив можливість переговорів з Росією

Як повідомляє «Українська правда», таку думку він висловив під час виступу на українському форумі інтернет-діячів "iForum 2019".

"Говорячи про інновації, говорячи про політику…в принципі чиновники, політики і інновації це абсолютно два різних світи. Є відчуття, що ми живемо на різних планетах – люди з інноваціями і політики", - зазначив Зеленський.

"Як правило чиновники використовують чотири слова – інновація, діджиталізація, гіперлуп і Ілон Маск. І після цих чотирьох слів вони кажуть, "ми все сказали, і треба щось змінювати". Я просто скажу як людина, я особисто нічого не можу змінити, в плані інновації, в плані діджиталізації. Ми тільки можемо це зробити разом", - додав президент.

Глава держави вдався до жарту: показав відео з випробування роботів американської компанії Boston Dynamics, після чого запропонував подивитися на фото розгублених українських чиновників. Глядачі у залі засміялися.

Українська правда
Українська правда

Після цього Зеленський показав слайд із новиною "Депутати запропонували повернути Росію до старого літочислення" і сказав, що такі "чиновники можуть до такого призвести".

Українська правда

"У нас багато проблем, багато факапів. Але відсутність електромереж може призвести до того, що уряд може крокувати в бік відновлювальної енергетики. Відсутність банківської інфраструктури – те, що у нас є – можна йти до цифрового банкінга. Відсутність транспортної логістики – треба йти до дронів. Що нам заважає? Таке відчуття, що люди які нам заважають їх треба назвати "що", - сказав Зеленський.      

Раніше повідомлялось, що Україна цього року запустить Фонд підтримки інновацій та стартапів, на його роботу виділять 400 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter