Х Сесія Міжпарламентської асамблеї ВРУ, Сейму Литви та Сейму і Сенату Польщі в Києві / фото УНІАН

Голови парламентів України, Литви та Польщі задекларували у резолюції Міжпарламентської асамблеї строки вступу України до Євросоюзу. Україна має великий шанс вступити до ЄС у 2025-2027 році, заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Читайте такожУкраїна не виживе без Євросоюзу і НАТО - заступник голови АП

"Ключовий документ, який був нами підписаний – це наша спільна резолюція і наш план дій на наступний період. Для нас було дуже важливо, що серед того плану дій ми узгодили, що будемо дотримуватись стратегії "2025-2027". Це стратегія плану на шляху України до ЄС", – заявив на брифінгу Парубій, пише 24 канал.

Він додав, що було визначено – в цей період є вікно можливостей для вступу України в Євросоюз. Тож була спільно розроблена стратегія щодо того, які кроки необхідно зробити, щоб "вийти на кінцеве і остаточне рішення".

Голова Верховної Ради підписав резолюцію за підсумками проведення 10-ї сесії Міжпарламентської асамблеї Україна-Литва-Польща.

"Ми спільно визначили, що цей період ми бачимо як період великих шансів для України на шляху до ЄС. Адже у 2025 році головуватиме Польща, а з 2025 по 2027 рік головуватиме Литва", – сказав Парубій.

Президент України Володимир Зеленський нещодавно здійснив свій перший закордонний візит на посаді глави держави – у Брюссель. Там він зустрівся з лідерами Євросоюзу, НАТО, Польщі та Грузії. Перебуваючи з візитом у ЄС, Зеленський на кожній зустрічі наголошував, що Україна продовжуватиме свій шлях до вступу в Євросоюз  Зеленський у Брюсселі: заяви, домовленості та зустрічі президента – фото, відео та НАТО.

Окрім того, Зеленський і голова Європейської ради Дональд Туск оголосили, що 8 липня у Києві відбудеться саміт Україна-ЄС.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram