Росія оголосила персоною нон грата співробітника генконсульства України в Санкт-Петербурзі / фото УНІАН

Про це в коментарі ТАСС повідомили в МЗС РФ.

У відомстві заявили, що Україна ще в травні оголосила співробітника генерального консульства Росії у Львові персоною нон грата.

"У відповідь на такий недружній і невмотивований крок Києва російська сторона була змушена на основі взаємності оголосити persona non grata співробітника генерального консульства України в Санкт-Петербурзі", - заявили в МЗС РФ.

Читайте такожДо України прибув новий посол Естонії (фото)

Як повідомляв УНІАН, у Львівській області контррозвідники Служби безпеки України викрили місцевого жителя, який виконував розвідзавдання спецслужб Російської Федерації.

Військового пенсіонера, керівника однієї з громадських організацій, було завербовано спецслужбами РФ у 2014 році.

За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗСУ, спеціальні і правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави.

Зібрані дані зловмисник передавав російському розвіднику, який «працював» під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

За діяльність, несумісну зі статусом консульської посадової особи, МЗС України оголосив дипломата-шпигуна персоною нон грата. Він вже залишив територію України.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram