Лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ закликає своїх прихильників і далі продовжувати боротьбу проти вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Про це йдеться у його заяві, розміщеній на сайті Партії регіонів.

У заяві В.ЯНУКОВИЧ ще раз висловив задоволення рішенням Бухарестського самміту НАТО.

Відео дня

"Помаранчевий "момент істини", оголошений напередодні саміту як неодмінне приєднання України до ПДЧ, не витримав іспиту життєвими реаліями. Виявилося, що існує й інша істина. Її носіями є ми з вами – мільйони громадян України", - заявляє лідер Партії регіонів.

На його думку, рішення самміту – це "гарний урок", який "народ підніс вищим чиновникам держави".

"Наш протест був почутий. Розуміючи, які небезпечні наслідки для всієї системи європейської безпеки принесло би руйнування сформованого балансу сил на європейському континенті, у Бухаресті відмовилися від ухвалення однозначного рішення", - вважає В.ЯНУКОВИЧ.

Водночас він зазначає, що ті політики, які втягують країну у "чужу їй гру", не відмовляться від своїх планів щодо набуття ПДЧ. "Нинішню поразку вони розглядають лише як тимчасовий відступ. Завтра, зібравшись із силами, вони знову продовжать свою справу. Тому ми з вами повинні залишатися на передовій", - наголосив В.ЯНУКОВИЧ.