Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Лобісти "сім'ї" Януковича в Раді блокують повернення вкрадених ним коштів до держбюджету - депутат

Лобісти «сім'ї» Януковича у Верховній Раді блокують вирішення питання щодо повернення вкрадених ним 2 мільярдів доларів до державного бюджету.

Сюмар / Фото УНИАН
Сюмар вважає, що законопроект №4057 блокують лобісти «сім'ї» Януковича / Фото УНІАН

Про це заявила заступник голови фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар сьогодні у коментарях журналістам.

Вона наголосила, що питання щодо спецконфіскації коштів Януковича потрібно невідкладно вирішувати.

«Абсолютно ненормальна ситуація, коли 2 мільярди доларів коштів колишнього президента-корупціонера знаходяться на рахунку, при цьому суд не може прийняти рішення щодо їх конфіскації, бо всі знають корупціогенність українських судів, а Верховна Рада не може прийняти політичне рішення про те, що ці гроші потрібно перерахувати в бюджет», - заявила Сюмар.

Народний депутат зазначила, що саме від цих коштів на сьогодні залежить можливість переоснащення української армії, а отже - оборонне замовлення і робочі місця.

За її словами, позиція деяких депутатів щодо законопроекту №4057  викликає у неї великий подив.

«Я не дивуюсь позиції «Опозиційного блоку», але інші колеги, які не голосують за цей законопроект, мене відверто дивують. Ми що, захищаємо гроші Януковича?», - зазначила Сюмар.

У НФ заявили, що блокуватимуть трибуну Ради до розгляду закону про повернення грошей Януковича

Депутат зауважила, що якби критики цього законопроекту хотіли б насправді вирішити питання конфіскації грошей Януковича, вони погодилися б на включення законопроекту до порядку денного, а потім вже вносили б свої пропозиції і правки.

«Якщо вони навіть не хочуть включати законопроект до порядку денного, це означає, що вони взагалі не готові у жодний спосіб вирішувати це питання, яке, до речі, вже «вариться» у парламенті останні п’ять місяців», - підкреслила вона.

Сюмар також зауважила, що державний бюджет на 2016 рік формувався з розрахунку, що законопроект №4057 буде ухвалений і 2 мільярди доларів все ж надійдуть до державної казни.

«І всі це знали, бо це була політична згода. І після цього в парламенті раптом знаходиться маса лобістів колишньої «сім'ї», які просто блокують вирішення цього питання. Це неможливо пояснити логікою чи якоюсь іншою позицією. Це абсолютно дискредитаційна для парламенту позиція», - заявила вона.

Як відомо, сьогодні Рада через брак голосів так і не змогла включити навіть до порядку денного проект закону №4057 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей звернення в дохід держави грошових коштів, цінностей та доходів від них до ухвалення вироку суду.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку