Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Порошенко пропонує силовим та правоохоронним відомствам зменшити кількість керівників

Петро Порошенко закликав Міністерство оборони, МВС, СБУ, Державну прикордонну службу, Нацгвардію, Службу зовнішньої розвідки, Управління держохорони, Держслужбу з надзвичайних ситуацій зменшити кількість керівників.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться на сторінці президента у Facebook. Він поручив проаналізувати співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення кількості керівних посад.

Полторак допускає звільнення двох третин керівного складу Міноборони

За словами Порошенка, «сьогодні Україна проводить масштабні реформи сектора безпеки та оборони. Ми оновлюємо не лише техніку, але в першу чергу командний склад. Молоді командири довели своє право керувати армією на полі бою. Водночас, якщо проаналізувати співвідношення посад старшого офіцерського складу до молодшого офіцерського складу, помітимо диспропорції. До речі, євроатлантична модель управління військовими формуваннями передбачає максимальну передачу повноважень до середньої та низової ланки».

Саме тому, зауважив Порошенко, він звернувся до «Міноборони, МВС, СБУ, Прикордонслужби, Нацгвардії, Зовнішньої розвідки, УДО, Держслужби з надзвичайних ситуацій провести аналіз співвідношення посад вищого офіцерського складу до загальної чисельності військовослужбовців і доповісти пропозиції щодо зменшення чисельності начальницького складу».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку