Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Сенатори США пропонують передбачити у бюджеті до $500 мільйонів для України, в тому числі на летальну зброю

У Сенаті США (Верхня палата Конгресу) у проекті бюджету на 2017 фіскальний рік пропонують передбачити до 500 млн дол. на допомогу Україні, в тому числі на летальну зброю.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляється на сайті голови Комітету Сенату США з питань збройних сил Джона Маккейна.

Сенатори Маккейн (Республіканська партія) та Джек Рід (Демократична партія) 13 травня оголосили про завершення роботи над проектом бюджету національної оборони США на 2017 звітний рік. У четвер, 12 травня, комітет Сенату США з питань збройних сил підтримав законопроект, що дозволяє виділити 602 млрд доларів на фінансування потреб Міністерства оборони США (Департаменту оборони) та фінансування національних програм з безпеки Міністерства енергетики США (Департаменту енергетики).

Порошенко: міжнародній спільноті слід переглянути своє ставлення щодо постачання Україні зброї

Маккейн наголосив, що сильні союзники та партнери мають життєво важливе значення для національної безпеки США.

“По мірі того, як виклики нашій спільній безпеці продовжують посилюватися у різноманітті та складності, закон про бюджет на національну оборону США збільшує підтримку союзників та партнерів, які борються разом з нами, поділяючи спільний тягар та захищаючи наші цінності”, - наголошується на сайті Маккейна.

У зв’язку з цим підкреслюється, що, відповідно до законопроекту “дозволяється виділити до 500 мільйонів доларів для надання допомоги Україні у галузі безпеки, включаючи допомогу на летальні засоби”.

Водночас зазначається, що законопроектом обмежується надання Україні цих коштів, тобто вона може отримати лише 250 млн дол, а решту отримає лише після того як глава Пентагону особисто засвідчить, що Україна вжила суттєвих заходів, спрямованих на проведення інституційних реформ у системі оборони в питанні боротьби з корупцією, у питанні підвищення відповідальності та підтримки військового потенціалу, досягнутих за допомогою наданої допомоги у сфері безпеки.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку