Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Сьогодні Рада знову розгляне законопроект щодо квот на радіо для українських пісень (пряма трансляція)

Сьогодні Верховна Рада у повторному першому читанні розгляне законопроект про внесення змін до закону “Про телебачення і радіомовлення” щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах.

УНИАН
ВР розгляне зміни до закону про телебачення і радіомовлення / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, також сьогодні парламент має ухвалити рішення щодо обговорених напередодні законопроектів про ратифікації міжнародних угод.

Крім того розглядатиметься низка законопроектів у сфері аграрної політики. Зокрема, щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності.

Серед іншого розглядатиметься законопроект про державну підтримку кінематографії в Україні.

Раді не вистачило голосів на закон про квоти на українські пісні для радіостанцій

Депутати також сьогодні мають ухвалити рішення щодо низки питань житлової політики, а також розглянути питання щодо внесення змін до держбюджету-2016 щодо видатків Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Розглянути для включення до порядку денного сесії сьогодні мають, зокрема, законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань очищення влади, яким люстрацію пропонується поширити і на кандидатів у депутатів та президенти.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку