Гройсман вибачився перед львів'янами за бездіяльність віце-прем'єра Зубка у вирішенні проблеми з Грибовицьким звалищем

20:17, 30 вересня 2016
442 0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вибачився перед львів'янами за те, що протягом двох місяців питання палаючого терикону не було вирішене Віце-прем'єр-міністром Геннадієм Зубком, якому це було доручено.

Пожежа на Грибовицькому звалищі / Фото УНІАН

"Я хочу вибачитися за терикон, що два місяці Віце-прем'єр-міністр, якому доручив, нічого не зробив, на превеликий жаль. Я зробив йому зауваження з цього приводу з точки зору, що байдужість і безвідповідальність я терпіти не буду. Вибачте, що мій колега так несерйозно поставився до цієї проблеми", - заявив Володимир Гройсман в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

Читайте такожСуд арештував двох керівників комунального підприємства у справі про пожежу на Грибовицькому звалищі

Прем’єр-міністр зазначив, що давав доручення врегулювати проблему палаючого терикону на Львівщині Віце-прем'єр-міністру - Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубку.

"На превеликий жаль, він за 2 місяці нічого не зробив у цьому питання. Я був вимушений передоручити це Віце-прем'єр-міністру [України Володимиру] Кістіону. Фактично, позавчора ми довели все до логічного завершення", - зазначив Володимир Гройсман.

На минулому засіданні 27 вересня Уряд прийняв рішення про виділення додаткових коштів на врегулювання цього питання. "Зараз питання по терикону буде вирішуватися у штатному режимі", - зазначив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter