У Євросоюзі нові санкції проти РФ "великого ентузіазму" не викличуть, потрібно зберегти чинні - МЗС Литви

21:42, 03 жовтня 2016
365 0

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс переконаний, що пропозиції запровадити нові санкції проти Росії не знайдуть підтримки у Європейському Союзі і вважає за необхідне утримувати єдність навколо вже введених.

Лінас Линкявичус / facebook.com/TSPMI

Таку думку він висловив сьогодні у Брюсселі під час конференції, присвяченій ініціативі «Східне партнерство», передає власний кореспондент УНІАН.

Читайте такожВ Раді ініціюватимуть розширення санкцій проти Росії

"Хтось говорить, давайте додамо більше санкцій. Але великого ентузіазму це не викличе. Тому давайте тримати те, що у нас є. Ми повинні бути послідовними, і ми повинні зрозуміти, хто саме має проявити ініціативу щось змінити", - сказав Лінкявічюс.

Глава литовського МЗС зазначив, що санкції є єдиним інструментом, який використовує ЄС.

"Якщо ми відійдемо від них, це означатиме, що ми відступаємо. І це не найкраще рішення... Важливо бути єдиними, консолідованими, що ми поки що могли зробити - ми були здатні ухвалювати рішення, що не завжди було легко, і я сподіваюся, що ми зможемо це робити і в майбутньому", - наголосив він.

При цьому Лінкявічюс вважає, що це не ЄС «повинен нормалізувати відносини з Росією, а Росія повинна нормалізувати відносини» з Європою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter