Парубій: вже на цій сесії ВР розгляне питання про введення візового режиму з Росією

02:44, 04 жовтня 2016
878 0

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що вже на цій сесії Верховна Рада України розгляне питання про введення візового режиму з Росією. 

фото: УНІАН

Про це він сказав в програмі «Свобода слова» на ICTV.

Він наголосив, що будуть політичні консультації. "Звичайно я буду з’ясовувати позицію усіх голів фракцій і я є прихильником того, щоб ми виносили питання тоді, коли воно буде готовим", - додав голова ВР.

Читайте такожЗа наявності підтримки Парубій якнайшвидше винесе до сесійної зали питання введення візового режиму з Росією

Парубій заявив: "І я вірю, я переконаний, що цього разу більшість голів фракцій це підтримають". Він прогнозує, що після політичних консультацій, ВР вже в четвер внесе питання візового режиму з Росією до порядку денного цієї сесії. "Після політичних консультацій, я прогнозую, що ми вже в четвер будемо мати можливість його виносити і розглядати на цій сесії".

Як відомо поточна сесія має бути завершена до початку лютого 2017 року, оскільки, відповідно до Конституції України, наступна сесія розпочинається в  перший вівторок лютого.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter