В Україні ніколи не з’явиться пропагандистське відомство - Порошенко

14:08, 06 жовтня 2016
557 0

Президент України Петро Порошенко запевняє, що в Україні ніколи не з’явиться пропагандистське відомство, яке б визначало, що досліджувати і про що писати українським історикам.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час зустрічі у Київському національному університеті ім. Шевченка зі студентами-істориками з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

Читайте такожСтець пояснив, чому не можна знищувати донецьку телевежу, яка транслює канали бойовиків

«У нас ніколи не з’явиться пропагандистського відомства, яке б визначало, що вам, історикам, досліджувати, і про що писати українським вченим, а про що не писати. У нас не буде міністерства історії, бо в нас немає «офіційної історії», є лише рамкова політика історичної пам’яті. А мій виступ – це лише данина пам’яті Грушевському, і жодним чином не лекція, яка б нав’язувала вам якісь рамки», - заявив президент.

На переконання Порошенка, «лише вільна наукова і творча робота є запорукою зростання та успіхів вітчизняної української історичної науки. А вчити переважну більшість українських істориків патріотизму, гадаю, немає жодної потреби».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter