Україна відштовхує від себе одного з останніх союзників - голова МЗС Польщі

11:51, 13 листопада 2017
Політика
2113 0

Ващиковський висловив обурення з приводу того, що у відносинах з Україною не вдалося досягнути прогресу "навіть у найпростіших справах".

Вітольд Ващиковський / REUTERS

На тлі російської агресії Україні варто замислитись, чому вона відштовхує від себе одного з останніх союзників. Про це в інтерв’ю Dziennik Gazetа Prawnа заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, передає "Європейська правда" з посиланням на TVN 24.

"Ми не впевнені, чи залишається стратегічне партнерство з Польщею метою для Києва", - сказав Ващиковський.

Він висловив обурення з приводу того, що у відносинах з Україною не вдалося досягнути прогресу "навіть у найпростіших справах". Як приклад назвав розміщену у львівському музеї "Тюрма на Лонцького" інформацію про "польську, нацистську та радянську окупацію".

Читайте такожПольща уподібнюється Росії в методах роботи і тиску в питаннях історії - В'ятрович

"У 2017 році у нас все ще є церкви у Львові, які все ще служать концертними залами", - обурився глава польської дипломатії.

За його словами, усі ці питання нескладно вирішити. А з огляду на те, що виграти у цій ситуації може Росія, Ващиковський порадив українській стороні відповісти на питання, "чому перед обличчям збройної агресії вона відштовхує від себе одного з останніх союзників". 

Раніше повідомлялося, що віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Цихоцький заявив, що в українсько-польських відносинах є питання розплати за катинський злочин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter