Черновецькому в опозиції потрібна красива Тимошенко, але без Омельченка

09:57, 19 квітня 2006
1151 0

Про це він розказав на ТРК "Київ"

Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ вважає, що, формуючи опозицію в Київраді, лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО намагається впливати на Президента України Віктора ЮЩЕНКА.

Але в цій політичній грі Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ брати участь не хоче, хоча не проти опозиції, заявив мер столиці учора ввечері на ТРК „Київ”.

За словами Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, він - демократ за вдачею і, як людина потребує того, щоб йому опонували. «Але опонували не таким чином, коли лідер однієї з найбільших партій у Верховній Раді і красива жінка раптом, виявляється, працює з колишнім головою адміністрації, і який виступає від її імені і робить мені пропозицію відповідну... Така опозиція мені не потрібна. Я проти такої опозиції. І я не сприймаю ніякого тиску», – сказав він.

Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ зазначив, що сьогодні у нього є абсолютна більшість в Київраді, і «ніякої зради не відбулося, хоча вона готувалася: пропонували посади різні і вибори, і перевибори».

«Опозиція мені дуже потрібна, і я буду дуже вдячний і Юлії Володимирівні, і дуже яскравому її представнику Михайлу БРОДСЬКОМУ, якщо вони мені цю опозицію в Київраді створять. Я за опозицію. І чим вона потужніша, тим краще. Але не склалося в них з опозицією, щоб вони мене скрутили в баранячий ріг», - додав Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.

Як повідомляв УНІАН, за результатами виборів 26 березня із 120 місць у Київській міській раді 41 у Блоку Юлії Тимошенко, 21 – у Блоку Леоніда Черновецького, 15 – у «Нашої України», 14 – у ПОРА-ПРП, 9 – у Партії регіонів, по 7 – у «Громадського активу Києва» і Соцпартії, 6 – у Народного блоку Литвина.

14 квітня відбулася перша сесія нової Київради, на якій новообраний мер Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ вступив на свою посаду. На цій сесії 61 новообраний депутат Київради отримав мандат.

Того ж дня фракції БЮТ, блоку ПОРА-ПРП і “Громадянського активу Києва” в Київраді заявили, що оскаржуватимуть у суді проведення першого засідання сесії Київської міської ради V скликання, оскільки вважають його нелегітимним.

15 квітня БЮТ, Блок Віталія Кличка ПОРА-ПРП і “ГАК” уклали Угоду про співпрацю і створення коаліції демократичних сил Києва «Справедливий Київ».

18 квітня прес-служба Київського міського голови Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО заявила, що вже понад 70 депутатів новообраної Київради висловили свою підтримку пропозиціям Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО про конструктивну роботу на благо суспільства.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter