Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Черновецький розколов ”античерновецьку більшість”

Лідер "Пори" вважає це початком нормальної роботи

Голова політради Громадянської партії “Пора” Владислав КАСЬКІВ вважає, що підписання депутатами Київради від «Блоку Кличка ПОРА-ПРП» «Протоколу честі» не означає створення коаліції з новообраним міським головою Києва Леонідом ЧЕРНОВЕЦЬКИМ.

Як сказав В.КАСЬКІВ кореспонденту УНІАН, він особисто цей документ у руках не тримав, але з його змістом ознайомлений. “Це лише початок нормального, цивілізованого підходу до роботи. Я вважаю, що наступним кроком блоку має стати вимога негайного обговорення плану розвитку міста, оскільки формальне входження у будь-які політичні об’єднання – це означає взяти на себе відповідальність”, - сказав В.КАСЬКІВ і додав: “Я вважаю, що поки не буде офіційного документу, за який готові взяти відповідальність окремі люди або політичні сили, не слід говорити про коаліцію”.

Він також зауважив, що через відсутність Віталія КЛИЧКА в Україні не міг з ним обговорити ситуацію, що склалась у блоці.

“Я дуже розраховую, що одразу після повернення з Німеччини В.КЛИЧКА у нас відбудеться розмова на тему перипетій щодо формування влади в Києві, де, сподіваюсь, ми прийдемо до спільної позиції”, - додав В.КАСЬКІВ.

На його переконання, попереднє рішення В.КЛИЧКА очолити коаліцію, “якої в принципі не існує”, не матиме успіху.

Як повідомляв УНІАН, 15 квітня Блок Юлії Тимошенко, Блок Віталія Кличка ПОРА-ПРП та Громадський актив Києва уклали Угоду про співпрацю та створення коаліції демократичних сил Києва «Справедливий Київ». Документ підписали, від БЮТ – Микола ТОМЕНКО, від Блоку ПОРА-ПРП – В.КЛИЧКО, від ГАК - Олександр ПАБАТ. Коаліцію очолив В.КЛИЧКО.

За повідомленням прес-служби Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, 19 квітня ввечері об’єднання депутатів під назвою «Блок Кличка ПОРА-ПРП» у складі 11 осіб підписало “Протокол честі” між Київським міським головою Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИМ і кожним із депутатів-членів фракції особисто.

Раніше такий протокол було підписано усім складом депутатів Київради від Соціалістичної партії України, Партії регіонів і Блоку Леоніда Черновецького.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку