Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Рада ЄС не ухвалила рішення про санкції - джерело

Рада Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів не прийняла рішення про санкції проти українських можновладців, замість цього було обговорення можливості надання Києву європейської перспективи.

Совет ЕС обсуждал европейскую перспективу Украины / REUTERS
Рада ЄС обговорювала європейську перспективу України / REUTERS

Про це УНІАН повідомило джерело, близьке до європейських дипломатичних кіл.

Співрозмовник агентства, який був присутній під час засідання Ради ЄС, також додав, що при обговоренні питання про надання європейської перспективи Україні Німеччина та Франція були "обережними".

"Рішення про санкції не ухвалено. Було питання підняте, зокрема, зачепив його польський міністр закордонних справ (Радослав) Сікорський, але рішення по санкціях не ухвалювалось", - сказав дипломат.

Резолюція Європарламенту щодо України стала найжорсткішою з часів ядерного роззброєння - політолог

"Обговорювалось надання європейської перспективи Україні - навіть, можливо, ще до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, але про європейську перспективу йшлося в дуже віддаленій перспективі. Серед тринадцяти країн ЄС, які погодили Стратегію розвитку "Східного партнерства", були Німеччина та Франція. Але сьогодні їхні представники в питанні європейської перспективи були дуже обережними", - додав дипломат.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку