Призначення Клименка підтримали 321 нардеп / фото УНІАН

Рада призначила Ігоря Клименка новим очільником Міністерства внутрішніх справ України. Таке рішення підтримала монобільшість українського парламенту під час засідання 7 лютого. 

Представляв новопризначеного главу МВС прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Рішення щодо нової посади Клименка підтримав 321 нардеп, зазначив народний депутат Ярослав Железняк. 

Голосування по фракціях: 

Відео дня
  • "Слуга народу" - 224
  • "Європейська солідарність" - 0
  • "Батьківщина" - 18
  • "Платформа за життя та мир" - 18
  • "За майбутнє" - 13
  • "Голос" - 1
  • "Довіра" - 13
  • "Відновлення України" - 17
  • Позафракційні - 17

Ігор Клименко – біографія нового міністра МВС

Ігор Володимирович Клименко народився 1972 року в Києві. Свою освіту він здобув у "другій" столиці України – Харкові. Там він вступив до Харківського військового університету (нинішнього Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба) й закінчив здобувати першу освіту у 1994 році. Після цього він пішов служити в армію, але вже у 2013 році продовжив здобувати освіту та захистив кандидатську дисертацію з психології. 2019 року він захистив докторську.

Свій шлях у правоохоронних органах України Клименко розпочав у 1998 році. Він влаштувався психологом в управління МВС у Харківській області. З 2001 року Клименко перевівся до Спеціального миротворчого центру при МВС.

Першу високу посаду він обійняв у 2015 році. Тоді він став головою департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України. Після цього його кар'єра пішла вгору. Вже за два роки Клименка призначили заступником голови Нацполіції, а у 2019 році він очолив цей орган.

Призначення Ігоря Клименка новим очільником МВС - що передувало

Нагадаємо, сьогодні комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді призначити на посаду нового глави МВС Ігоря Клименка

Раніше на нього поклали обов'язки міністра після смерті колишнього очільника відомства Дениса Монастирського

Денис Монастирській разом з частиною керівництва МВС загинув 18 лютого через падіння гелікоптера в Броварах. Тоді гелікоптер впав на місцевий дитячий садочок, це спричинило масштабну пожежу. 

Вас також можуть зацікавити новини: