Після тривалої дискусії Качний покинув студію / колаж УНІАН

В прямому ефірі парламентського телеканалу "Рада" напередодні ввечері сталася словесна суперечка між ведучим - відомим блогером Сергієм Івановим та нардепом від проросійської ОПЗЖ Олександром Качним.

Іванов і Качний не приховували неприязне ставлення один до одного. Зокрема, нардеп нагадав журналісту його неоднозначні відео на Youtube, у відповідь той назвав їх сатирою. 

"Я що хочеш можу говорити на телеканалі "Рада", я народний депутат. А ви не все можете", - заявив у якийсь момент нардеп, додавши, що Іванов не має права працювати на телеканалі.

Ведучий своєю чергою звинуватив депутата в підтримці президента РФ Володимира Путіна та "русского мира".

Читайте такожУ депутата від ОПЗЖ журналісти знайшли російський паспорт (фото, відео)

"Вам же подобається Путін, Росія, ви захищаєте російські інтереси в Україні, навіть тут проводите проросійську пропаганду", - заявив Іванов. Качний у відповідь сказав, що любить Україну, є українцем і виріс на Київщині. Натомість він нагадав, що Іванов до столиці приїхав з Луганщини.

Далі дискусія перейшла на тему окупації Криму та Донбасу.

"Ви поклали Україну під Путіна у 2014 році", - сказав Іванов Качному. Той розсміявся.

Дискусія завершилася тим, що депутат покинув студію. Іванов після цього також почав сміятися.

Раніше повідомлялося, що в прямий ефір телеканалу "Рада" увірвався п'ятий президент Петро Порошенко, після чого відбулась словесна перепалка з народним депутатом України Данилом Гетманцевим (фракція "Слуга народу").