Вчені визнали недостатнє вживання води причиною ожиріння

17:30, 12 липня 2016
1557 0

Дослідники з Мічиганського університету отримали нові дані, які показують, що недостатнє вживання води може сприяти зайвій вазі.

ministry-to-children.com

Це може стати аргументом на користь думки, що питна вода може допомогти в боротьбі з ожирінням, передає Lenta.ru. Автори роботи вивчили дані 9528 людей, які беруть участь у когортному дослідженні Nutrition Examination Survey. Виявилося, що високий індекс маси тіла пов'язаний з недостатньою гідратацією організму. При цьому приблизно третина людей від 18 до 64 років вживали малі кількості води. Дослідники відзначають, що їх результати не показують причинно-наслідковий взаємозв'язок між ожирінням і поганим постачанням тіла водою, оскільки вони ґрунтуються на показниках, оцінених тільки один раз на всьому протязі когортного дослідження.

Читайте такожБританські вчені запропонували новий спосіб боротьби з ожирінням

Вчені радять їсти більше фруктів, овочів та іншу їжу, що містить великі кількості води, щоб забезпечити достатню гідратацію організму. Проте вони підкреслюють, що необхідні подальші дослідження для з'ясування, чи дійсно постачання тіла водою може сприяти зменшенню ваги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter