Бердинських домоглася заборони доступу ГПУ до свого мобільного / фото: twitter.com/berdynskykh_k

Печерський районний суд Києва сьогодні, 30 травня, остаточно відмовив Генеральній прокуратурі України в доступі до даних мобільного телефона журналістки Христини Бердинських.

Про це повідомила сама Бердинських у Twitter.

Читайте такожЛуценко похвалився успіхами та розкритикував НАБУ за «нульові результати» (відео)

Відео дня

"Ура! Перемога! Печерський суд відмовив у задоволенні клопотання ГПУ про доступ до даних з мого телефона за 1,5 роки! Рішення остаточне і не може бути оскаржене!", - зазначила журналістка.

Бердинських уточнила, що її боротьба у судах тривала 9 місяців.

Як повідомляв УНІАН, у серпні 2018 року Печерський райсуд надав Генпрокуратурі доступ до дзвінків із мобільного, листування і даних про місцезнаходження Христини Бердинських за півтора року.

ГПУ домоглася такого рішення в суді у рамках справи про ймовірне розголошення даних слідства директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником.