этот материал доступен на русском

В ОГП пропонують збільшити норму площі в камері СІЗО до 4 квадратних метрів на людину

12:53, 16 січня 2020
Суспільство
2829 0
Пропонують збільшити норму площі для ув'язнених під варту з 2,5 кв. м на людину до 4 кв. м / УНІАН

Читайте такожВ Україні набув чинності закон про створення реєстру педофілів

Як повідомили у прес-службі Офісу генерального прокурора, глава відомства Руслан Рябошапка звернувся до міністра юстиції Дениса Малюськи з пропозицією переглянути ряд нормативно-правових актів, які регламентують діяльність установ виконання покарань та попереднього ув’язнення.

«Зазначені документи не відповідають європейським нормам та не враховують практику Європейського суду з прав людини», - наголошується у повідомленні.

Так, в Офісі генпрокурора пропонують збільшити норму площі для взятих під варту з 2,5 кв. м на особу до 4 кв. м.

«Крім того, необхідно звернути увагу на проблему виконання судових рішень, за якими призначено покарання у виді арешту або позбавлення волі особам, які на момент набрання рішеннями суду законної сили не перебували під вартою. Так, за кілька останніх років у державі своєчасно не виконано понад 800 вироків судів стосовно 838 осіб», - йдеться у повідомленні.

Серед іншого в Офісі генпрокурора вважають, що потребує вирішення питання забезпечення дотримання прав засуджених на працю та її належної оплати.

Також в Офісі генпрокурора вважають, що план реформування пенітенціарної системи необхідно привести у відповідність до міжнародних стандартів переліку прав в’язнів та гарантій їх захисту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter