этот материал доступен на русском

У Харкові пішов із життя біолог, який започаткував святкування Дня байбака в Україні

13:26, 14 лютого 2020
Суспільство
170 0
Доктор біологічних наук і професор Віктор Токарський помер після тривалої хвороби / фото УНІАН

Як пише KharkivToday, життя Токарського, який тривалий час був хранителем байбака Тимка, обірвалося на 66-му році.

Токарському 2 лютого виповнилося 65 років, 14 лютого його не стало. За словами прес-секретаря ХНУ імені В. Н. Каразіна Лілії Змій, про прощання з Віктором Токарським повідомлять додатково.

Читайте такожБабак Тимко спрогнозував, хто займе Залізний трон у "Грі престолів" (фото)

"Він був хорошою людиною. Справжнім і добрим, чуйним і уважним до дрібниць. І я не раз звертався до нього по допомогу і завжди отримував її. Завжди. Все своє життя він присвятив вивченню і, головне, збереженню одного з найцінніших степових представників – байбака степового. А ще саме його зусиллями був створений мальовничий Дворічанський національний природний парк. І ще величезна кількість добрих справ. Пам'ятаємо ... ", - написав про Токарського заступник директора Дворічанського парку Андрій Тупіков.

Нагадаємо, вся Україна знала Віктора Токарського як головного "байбакознавця" країни, доглядача степового бабака-провісника погоди Тимка. Науковець із 2004 року був опікуном спочатку Тимка І, а потім – Тимка ІІ. Цього року, як і минулого, Тимка ІІІ будила від зимової сплячки дочка професора – Надія Токарська.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter