Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Делегація Ради Європи повернулася з Криму і готує доповідь про ситуацію з правами людини

Делегація Ради Європи повернулася з Криму і готує всеосяжну доповідь генеральному секретарю Турбйорну Ягланду щодо стану справ у сфері прав людини та верховенства права на півострові.

Крым / REUTERS
REUTERS

Як повідомляє у середу прес-служба Ради Європи, делегація РЄ з прав людини на чолі зі швейцарським дипломатом, послом Жераром Штудманом повернулася до Страсбурга після 7-денного візиту на півострів.

Місія Ради Європи зустрілася з проукраїнськими активістами в окупованому Криму

Турбйорн Ягланд поінформував Комітет міністрів Ради Європи, що делегація зустрілася з представниками всіх секторів в Криму, провела в декількох місцях, включаючи Сімферополь, Ялту, Севастополь та Бахчисарай, більше 50 засідань. Посол Жерар Штудман також мав можливість відвідати заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який утримується у в’язниці в Сімферополі.

На основі великої кількості інформації, зібраної в ході візиту до Криму, посол Жерар Штудман та його делегація підготують Генеральному секретарю всеосяжну доповідь.

Делегація перебувала в Криму з 25 по 31 січня з метою об'єктивно оцінити стан у сфері прав людини і верховенства права та підготувати доповідь з рекомендаціями.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку