Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

Постпред України в ООН порівняв масштаби трагедії на ЧАЕС з російською агресією на Донбасі

Постпред України при ООН Володимир Єльченко порівняв масштаб катастрофи на ЧАЕС з Голодомором, Другою світовою війною і агресією РФ в Україні.

Ельченко / Фото УНИАН
В ООН закликали продовжити міжнародні зусилля для будівництва безпечного укриття / УНІАН

Про це він заявив на засіданні генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, присвяченій 30-й річниці Чорнобильської трагедії, повідомляє "Голос Америки".

"Для сучасної історії України масштаби катастрофи можна порівняти тільки з Голодомором 33-го, Другою світовою війною та російською агресією і окупацією 2014-16 років", - зазначив постпред.

Куба вилікувала понад 20 тисяч дітей після Чорнобильської катастрофи - Єльченко

Єльченко наголосив, що Україна змушена протистояти російській агресії і це впливає на ефективність подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а особливо трансформації укриття в екологічно безпечну систему.

"У цих складних умовах міжнародне співробітництво - критично необхідно. Роками ООН, ОБСЄ, ЄБРР та ЄС демонстрували їх незмінну відданість допомоги Україні, щоб відновити постраждалі території", - додав він.

Заступник генсека ООН закликав продовжити міжнародні зусилля для будівництва нового безпечного укриття, яке має принаймні на сто років надійно закрити зруйнований реактор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку