П'ятниця,
24 лютого 2017

Наші спільноти

У Харкові пройде фотовиставка дітей з синдромом Дауна

22 червня о 16:00 в Харкові в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва на вулиці Пушкінській, 62 відкриється фотовиставка харківських дітей з синдромом Дауна.

 / sq.com.ua
У Харкові пройде фотовиставка дітей з синдромом Дауна / sq.com.ua

Як передає Status quo, на фотографіях "сонячні діти" позують разом з відомими харків'янами.

Виставка є складовою частиною великого соціокультурного проекту "Сонячні діти", який з 9 червня реалізується центром у співпраці з Харківською благодійною організацією батьків дітей з хромосомними особливостями і лікарів-генетиків, спеціалізованим центром для дітей з особливостями розвитку "ЛАДО", Харківською обласною бібліотекою для дітей та громадською організацією "Харківська платформа розвитку культури і туризму".

У Вінниці відбувся тренінг з проблем освіти дітей з особливими потребами

В рамках соціокультурного проекту "Сонячні діти" відбулися лекції про особливості людей з синдромом Дауна, ряд "уроків доброти і толерантності" для учнів загальноосвітніх шкіл, творчі майстер-класи для "сонячних дітей".

Для відвідувачів працює фотовиставка відомого херсонського фотохудожника Олександра Андрющенка "Сонячні діти. Перший дотик".

Мета проекту – привернути увагу до дітей з особливими потребами, сприяти їх соціальній адаптації та повноцінному розвитку через творчість.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку