"Злодюги пробрались, наших випхали": пенсіонерка з Донбасу проводить "уроки політінформації для ДНРівців" щодо анексії Криму

13:26, 24 листопада 2016
Суспільство
2187

Мешканка Донбасу Надія Андріївна Ештокіна, яка виступає за єдину Україну і розмовляє лише українською, пускає в свою квартиру сім'ї з "ДНР", які приїжджають за українськими пенсіями. Грошей не бере, але "ДНРівці" мають слухати уроки політінформації.

Мешканка Донбасу Надія Андріївна / Скріншот відео

"Ви ж знаєте, як зайшов Гітлер у Брест..? так зробив і Путін, там, я впевнена, договір був перед цим. Воно збиралось і готувалось (анексія Криму- УНІАН). І ось він (президент РФ Володимир Путін) по-тихеньку на острів. Без жодного пострілу забрали острів, звідки ми думали? Ми все віддали, у нас ніякої зброї, ні атома, нічого ніде немає. Ми були країною, як країна – Україна. І раптом, по-тихеньку, злодюги пробрались, наших випхали…якісь у зеленій формі, без знаків розрізнення, без нічого загребли. Кому потрібен був цей Крим? Там вже давно воно накльовувалось…а нам нічим було воювати. Нашу територію прийти й зегребти, те ж саме, як би я зайшла до сусідки, й забрала б її клапоть землі. Це те ж саме - що мою Батьківщину, що ділянку. Я тільки так розумію. Тишком-нишком залізти, вихватити і вже добиратись далі, щоб захопити і Харків, і Одесу. Але ми змогли відбитись, а вони (Крим - УНІАН) не змогли, бо там, мабуть, більше було таких, хто домовлявся", - розповідає пенсіонерка на відео журналістам телеканалу Дождь.

Читайте такожПутін, що вкрав Крим та розв'язав війну на Донбасі, поскаржився на "віроломство" українців

Журналісти дізнались, що "ДНРівці", щоб отримувати дві пенсії, отримують паспорти "ДНР", а потім реєструються як біженці в прикордонних населених пунктах, які контролюють українські військові.

Раз на місяць їм потрібно відзначатися в соцслужб. Якщо хоч один раз пропустять - українську пенсію їм платити перестануть.

Як зазначається, у кінці місяця, коли "громадяни ДНР" приїжджають за українською пенсією, всі готелі та мотелі в прифронтовій Волновасі переповнені. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter