Вступникам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет, дозволили подавати паперові заяви

13:17, 17 липня 2017
Суспільство
1702

У відомстві також підкреслили, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпавдіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети.

фото УНІАН

Міністерство освіти і науки дозволило подавати заяви до вишів у паперовій формі тим вступникам, які не можуть з технічних причин створити електронні кабінети.

Як повідомили УНІАН в прес-службі відомства, відповідний лист МОН було розіслано керівникам усіх вищих навчальних закладів України.

Читайте такожРезультати додаткового ЗНО оголосять до 17 липня – Центр оцінювання якості освіти

Так, з 15 липня 2017 року абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету. За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до ДП «Інфоресурс» таблицю встановленого зразка з даними вступників.

"Рішення було ухвалено, насамперед, для того, щоб заяви встигли подати ті вступники, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже через запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних", - повідомили в МОН.

Читайте такожВ Україні стартувала додаткова сесія ЗНО

У відомстві також підкреслили, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпавдіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети.

За інформацією ДП «Інфоресурс», наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137 тис 748 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 563 тис 463 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348 тис 819 заяв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #ЗНО-2017