На Житомирщині проведуть Всеукраїнський фестиваль "Олевська Республіка"

13:13, 13 вересня 2017
Суспільство
1622

У програмі - виставка традиційних ремесел, відкриття меморіальної дошки видатному земляку Олегу Штулю-Ждановичу до 100-річчя від дня його народження, історичний диспут, а також концертна програма.

Під Житомиром відбудеться фестиваль

15 вересня на Житомирщині проведуть Всеукраїнський фестиваль «Олевська Республіка». Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської ОДА. Як зазначається у повідомленні, фестиваль розпочнеться у п’ятницю, 15 вересня, о 10.00 в Олевську на Соборному майдані.

Читайте такожСвяткування Дня Житомира завершилося фестивалем "Jazzomyr"

Він проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту, а також Житомирської ОДА.

У програмі заходу - виставка традиційних ремесел, відкриття меморіальної дошки видатному земляку Олегу Штулю-Ждановичу до 100-річчя від дня його народження, історичний диспут, а також концертна програма.

«Фестиваль проводиться для популяризації та поширення серед молоді українських патріотичних пісень, а також для виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму», - зазначають в облдержадміністрації.

Бажаючі поїхати можуть зареєструвати за тел.: (0412) 47-46-25, або написати на електронну адресу obi_info@ukr.net та вказати свій номер телефону.

Олег Штуль-Жданович (1917-1977) — український політичний і військовий діяч. Голова Проводу Українських Націоналістів, автор численних наукових і публіцистичних статей з теорії та практики українського національно-визвольного руху, частину з яких зібрано в книзі «Ціною крові» (1997).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter