Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Янукович прогнозує вступ України до СОТ у лютому 2007 року

Однак існує і інший варіант

Прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ прогнозує вступ України до Світової організації торгівлі в лютому 2007 року, за умови внесення до цього терміну Робочою групою цього питання на розгляд Генеральної асамблеї СОТ.

“Мені здається так, що якщо буде винесено цю постанову в лютому цього року – вона буде позитивною”, - сказав прем`єр, зазначивши при цьому, що з боку Робочої групи можуть виникнути додаткові питання, а також умови. У цьому разі, підкреслив прем`єр, Україна готова ухвалити таке рішення.

Разом з тим, зазначив В.ЯНУКОВИЧ, у разі, якщо умови, висунуті Робочою групою, носитимуть негативний характер в плані вітчизняних виробників, то Україна може відкласти свій вступ до СОТ.

“Якщо нам будуть поставлені умови, за рахунок яких ми погіршуватимемо економіку України, тоді ми підтягатимемо свою економіку. І коли ми будемо готові до цього, ми вступатимемо”, - сказав прем`єр.

Довідка УНІАН. Двосторонні переговори з країнами - членами Робочої групи щодо розгляду заявки України на вступ до СОТ були розпочаті в 1997 році.

Зараз Україні залишилося підписати протоколи про взаємний доступ на ринки товарів і послуг тільки з Киргизією.

Світова організація торгівлі, котра замінила GATT, була створена в 1993 році на Уругвайському раунді переговорів з тарифів, які розпочалися в 1946 році.

На сьогодні до СОТ входить понад 150 держав.

13 грудня 2006 року Верховна Рада прийняла останній із законів, необхідних для вступу України до СОТ.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку