Американці піхотинці знічев`я перебудують всю Феодосію

14:19, 05 червня 2006
Суспільство
775 0

Їм без роботи сумно, а кримчани - на мітингу

Американські військові будівельники звернулися до мера Феодосії з пропозицією побудувати для школярів спортивний майданчик або футбольне поле.

Про це повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України віце-адмірал Ігор КНЯЗЬ, коментуючи газеті “Народна армія” події довкола прибуття у порт Феодосії вантажу з інженерною технікою та будівельними матеріалами і американськими резервістами інженерних та будівельних спеціальностей.

За його словами, поки техніка проходить етап розмитнення, у американських військових будівельників є на це час і можливості.

Як зазначив І.КНЯЗЬ, американські військові будівельники після прибуття в Україну попросили “дати їм яку-небудь роботу”. ”Адже, як пояснило командування американського підрозділу, резервісти не мають часу для відпочинку, - зазначив І.КНЯЗЬ - І начальник Феодосійського військового санаторію, де вони розмістилися, з готовністю відгукнувся на це прохання. У перший день вони привели у порядок територію санаторію”.

Американські військові також підготували пляжі Феодосії до купального сезону. “Цим самим американці показують, що прибули сюди будувати, а не відпочивати, - підкреслив віце-адмірал І.КНЯЗЬ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter