Денис Малюська закликав людей не вестися на такі інформаційні вкиди / фото УНІАН

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що повідомлення про перелік конкретних державних послуг, які нібито неможливо отримати без військово-облікового документа, є фейковими. Він закликав українців не вірити такій інформації. 

"У Telegram-каналах з посиланням на мене розганяють фейк із переліком конкретних послуг, які нібито будуть неможливі без військово-облікового документа (включно з послугами нотаріусів або ДРАЦСів). Це класичний фейк і ІПСО", - зазначив політик на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, окремі послуги є обмеженими, проте інші не будуть обмежуватися за списками, які опублікували та придумали Telegram-канали. 

Відео дня

"Не ведіться і слідкуйте за нормативно-правовими актами. Якась ера дезінформації настала, одні спростування/пояснення пишу. Особливо сподобалась теза що без військового квитка не надаватиметься міжнародна правова допомога. Думаю усі втікачі від кримінального переслідування оцінять", - додав Малюська. 

Адмінпослуги в Україні - останні новини

Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що у застосунку "Дія" незабаром з'явиться послуга електронного бронювання для працівників підприємств. 

"За кілька тижнів буде запущено функціонал е-бронювання. Ви знаєте, як ми за нього боролися, щоб він був автоматичний", - повідомив міністр.

Також стало відомо, що громадяни України тепер не платитимуть за роумінг в ЄС. Відповідний закон підписав президент Володимир Зеленський. Завдяки закону українці зможуть на постійній основі користуватися домашніми тарифами мобільного зв’язку на території держав-членів ЄС та не сплачувати додаткові кошти за послуги роумінгу.

Вас також можуть зацікавити новини: