Слідчий Руслан Ляшко очолив теруправління ДБР у Львові / фото Resonance.ua

За підсумками конкурсу на посади директорів та заступників директорів теруправлінь ДБР, управління бюро у Львові очолив колишній старший слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури Руслан Ляшко. Два роки тому його затримали за кермом в нетверезому стані.

Читайте такожТортури й зґвалтування у поліції Кагарлика: ДБР повідомило деталі розслідування

Як повідомляє Zaxid.net, заступниками Ляшка на новій посаді стали Віталій Стець, який дотепер виконував обов’язки директора ДБР у Львові, та Олег Трачук.

Зазначається, що 40-річний Руслан Ляшко понад 10 років працював в органах прокуратури. Декілька років обіймав посаду старшого слідчого в особливо важливих справах управління спеціальних розслідувань ГПУ. Протягом останнього року працював слідчим ДБР та проживав на Київщині.

У щорічній декларації Ляшко вказав квартиру, будинок, дві земельні ділянки на Дніпропетровщині та квартиру на Київщині. Їздить на автомобілі Lexus NX 200T, 2018 року випуску. Задекларував майже 600 тис. грн зарплати у ДБР та 280 тис. грн на банківському рахунку. Ще 10 тис. доларів зберігає у банку його дружина.

Восени 2018 року Ляшка затримали патрульні за підозрою у нетверезому водінні. Тоді слідчий відмовився від проходження медекспертизи. Зважаючи на покази свідків та відеозапис, суд визнав прокурора винним у керуванні в нетверезому стані та наклав на нього штраф 10 200 грн.

Крім того, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів визнала його винним у порушенні професійної етики і дискредитації органів прокуратури.

Більше новин про ДБР

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram