Пасажирам не сподобалася українська мова однієї з жінок \ скріншот з відео

У місті Слов'янськ Донецької області в одній з міських маршруток стався конфлікт. Зокрема, там влаштували цькування жінці, яка українською мовою зробила зауваження одному з пасажирів за неправильне носіння маски.

Читайте такожВ Одесі в магазині розгорівся скандал через українську мову (відео)Відповідне відео опублікувано на Telegram-каналі donetchanyn. "Слов'янськ. Жінка зробила зауваження бидлану, який неправильно носить маску в автобусі. Тут же вата проявила себе і заагрилася українською мовою, називаючи її "телячою мовою". Здається, вони сумують за часами "руцького миру". Було б непогано цим же автобусом відправити їх в один кінець рейсом на "динири", – обурився автор посту.

На кадрах відео видно, як дві особливо агресивні жінки вступають у перепалку з україномовною пасажиркою.

"Ми вже на таких надивилися, он, довели країну незрозуміло до чого. "Громадська діячка"! Приїхали до нас сюди, на наш Схід, життя від вас немає! Шо я, бл*, кажу, так!"- вигукнула одна з них.

На це жертва нападок спокійно відповіла українською мовою, що живе в місті Слов'янську і навіть народилася там.

"У Слов'янську?! Так давай балакай по-слов'янськи. "Громадська діячка" тут стоїть! Заколупали такі "діячки"! Воно й видно, шо ти "в Слов'янську народилася". У нас в Слов'янську нормальні люди всі, адекватні. А не як ти тут стоїш!"- продовжила кричати на всю маршрутку українофобка.

Україномовна пасажирка припинила розмову опонентки, зазначивши, що та поводиться ненормально. Перед виходом з маршрутки розлючена жінка вигукнула: "зі своїми мовами вже заколупали, вже не знаєш, якою мовою говорити!".

Однак на цьому конфлікт не вичерпався - до жінки, яка знімала те, що відбувається на відео, підскочив чоловік і почав з матами смикати її за руки, намагаючись виштовхнути з маршрутки.

"Покажи документи! Хто ти така взагалі? На якій підставі ти знімаєш? Вийшла звідси, на х*й", – образив жінку агресивний чоловік.

Вона, в свою чергу, зажадала від нього прибрати руки і не лаятися. Надалі Жінка все ж вийшла з транспортного засобу, оскільки доїхала до своєї зупинки.

Новини по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram