"Динамо" обіграло "Бохум" / Instagram "Динамо" (Київ)

Київське «Динамо» провело контрольний поєдинок в 2019 році. На зборах в Марбельї динамівці зіграли з одним з лідерів другого дивізіону чемпіонату Німеччини - "Бохумом".

Підсумок гри - 3:0 на користь віце-чемпіона України, повідомляє офіційний сайт київського клубу.

«Динамо» провело матч двома різними складами, використавши 22 гравці.

У першому таймі вийшли: Бойко – Кендзьора, Сидорчук, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Буяльський, Циганков, Вербич, Шапаренко – Соль.

Після перерви на поле вийшли у «Динамо»: Бущан, Смирний, Алібеков, Шабанов, Піваріч, Че-Че, Андрієвський, Гармаш, Буено, Сідклей, Русин.

Віктор Циганков відкрив рахунок у матчі на 29-й хвилині після передачі Миколи Шапаренка. На 69-й хвилині Назарій Русин подвоїв рахунок, зігравши на добиванні після удару Йосипа Піваріча. А на 78-й хвилині Русин оформив дубль, скориставшись пасом Олександра Андрієвського.

Зазначимо, що перші 45 хвилин на полі провів новачок "Динамо" - іспанський нападник Фран Соль, який підписав контракт з командою на цьому тижні.