"Карпати" розгромили "Ворсклу" / facebook.com/fckarpaty

У Полтаві відбувся поєдинок 19-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львівські "Карпати" на виїзді розгромили "Ворсклу".

Матч закінчився з несподіваним рахунком 0:4. Про це повідомляє офіційний сайт ліги.

Хет-триком у складі львів'ян відзначився атакуючий півзахисник "Карпат" Мар'ян Швед, який взимку, нагадаємо, підписав контракт з шотландським "Селтіком", а в "Карпатах" продовжує виступати на правах оренди.

Швед відзначився на 51-й (з пенальті), 55-й і 90-й хвилинах. Перший гол у матчі записав у свій актив італійський легіонер львівського клубу Франчиско ді Франко.

На 85-й хвилині нагоду забити гол престижу упустив ворсклянин Карека, який з 11-метрової позначки пробив вище воріт.

Після перемоги в Полтаві "Карпати" набрали 20 очок і вийшли на 9-е місце. "Ворскла" залишилася на 6-му місці (27 пунктів).